شما اینجا هستید   |

    عمومی : سخنی با آنها که «همه» نیستند | نامه به حسین شریعتمداری

جناب آقای حسین شریعتمداری

مدیر مسوول روزنامه کیهان

سلام علیکم

شینده شد که روزنامه کیهان بالاخره بعد از چهار روز حاضر شده است نامی از تحریریه بی­پناه سوره به میان بیاورد و بخشهایی از نامه سردبیر سوره به جناب آقای عطاء الله مهاجرانی را منتشر کرده است.

باید به عرض مستطابعالی، برادر ارزشی و اصولگرا برسانم که “دیر آمدی ای نگار سرمست”.

تیرهای سهماگین تهمت و طعنه از سوی دوستان به ظاهر اصولگرای شما که به سوی تحریریه چهارم سوره نشانه گرفته شده را نمی­بینید؟ نکند خبر ندارید که دوستان اصولگرای شما چگونه نویسندگان آرمانگرای سوره را به مسلخ می­برند و از هر ابزاری برای خفه کردن این فرزندان بی­پناه خمینی استفاده می­کنند.

برادر عزیز!

مگر نمی­دانید که بچه­های تحریریه چهارم سوره آدمهای خطرناکی هستند و نمی­­شود از آنها استفاده ابزاری کرد؟ سوره­ای­ها همان­طوری که فریب امثال مهاجرانی را نمی­خورند و دوستی ظاهری­اش را باور نمی­کنند، دوستی سیاسی­کارانه کیهانی­ را که همچون بسیاری رقبای دوم خردادیش در برابر برخورد سیاسی با تحریریه چهارم سوره سکوت کرد و فقط وقتی احساس کرد می­تواند موضوع را مصادره به مطلوب کند به میدان آمد؛ به رسمیت نمی­شناسند و به او برمی­­گردانند.

برادر عزیز فکر نمی کنید این فرصت­طلبی­ها در شان شما نباشد؟

نمی­شنوید صدای نسل جدید جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی را؟

ما بسیجی هستیم. و حاشا که بسیجی وارد این سیاسی­کاری­ها شود.

خاطره تلخ خبر ویژه سه­شنبه­تان را با حذف بخش مربوط به بنیانیان هیچگاه از یاد نخواهم برد.

و همانطور که به آقای بیانیان نوشتم و به خاموشی رساندم و به مهاجرانی نوشتم به شما هم عرض می­کنم: سوره شهید خواهد شد و نفله نخواهد شد.

لازم است بند آخر نامه به آقای مهاجرانی را هم تکرار کنم؟

بعدالتحریر: بعضی دوستان می­گویند این­ها را ننویس وگرنه “می­گویند” : اینها با همه درافتاده­اند. به همه فحش می­دهند. همه را … .

مشکل اینجاست که کدام همه؟ اولین رسالت جبهه فرهنگی انقلاب آواربرداری از روی همه­ای ­است که زیر این همهمه گم شده­اند.

تگ های مطلب :
دسته بندی : عمومی
به اشتراک بگذارید : | | |