بعد التحریر |سوره ۲۵
۶ تیر, ۱۳۸۵ | دسته‌بندی شده در بعدالتحریر

با سمه تعالی شانه

سلام و الحمد لاهله و الصلوه علی اهلها

* از خدا که پنهان نیست از شما چه پنهان عده‌ای تصمیم گرفته‌اند هرطوری هست سوره را تعطیل کنند. این دوستان اتفاقاً در یکی از نهادهای مقدس انقلابی هم پناه گرفته‌اند و هی برای آقایان پیغام می‌فرستند که سوره باید تعطیل شود و سوره‌ای که”ما” می‌خواهیم دربیاید. حیف که مدیران حوزه هنری اجازه نمی‌دهند نامه پراکنی‌ها و بولتن‌سازی های این گروه معلوم الحال را منتشر کنیم تا قد و قدرشان مشخص شود. و همین چند خط را هم بعید نیست که برای چندمین بار خط بزنند به این بهانه که :

* “ای آقا ! صلاح نیست این سوسه آمدن‌ها را آفتابی کنیم و آفاق نفسانیت حضرات را نشان بدهیم. اصلاً مرّوا کراماً کنید. اصلاً قالوا سلاماً “

* تیرماه به نیمه نزدیک می‌شود و هنوز شماره فروردین اکثر مجلات حوزه درنیامده است.[...]

* چه کنند این مدیران مظلوم فرهنگی مملکت با یک مشت بچه حزب‌اللهی پرروی بی‌ادب خودبزرگ بین افراطی؟

* انتشارات سوره مهر در نمایشگاه امسال با دهها جلد کتاب خواندنی حضور پیدا کرده بود که بعضی چاپ اول و بعضی چاپ مجدد بود. فهرستش را در سایت IRICAP.COM ببینید. از مهمترین هایش می شود به آثار حسن حسینی، رجعت سرخ ستاره علی معلم، زخم بی بهبود میر شکاک وخاطرات عزت الله شاهی اشاره کرد. تیراژ هیچکدام از اینها به ۲۵۰۰ تا هم نرسیده است و این یعنی مشکل توزیع. و اطلاع رسانی و تبلیغ و …

* یار دوازدهم تیم ملی هم که … بگذریم.

* یک جمله از انتهای گفت‌وگوی شماره قبل با آقای همایونفر افتاده بود:

* ” فشارهای مختلف، مرتضی را از پا درآورد. هفته‌های اول سال دو سفر به فکه رفت و در سفر دوم شهید شد. “

* یکی از دوستان که به کابل رفته بود زنگ زد که: “‌الحمد لله در کابل سوره پیدا می‌شود ( قابل توجه دوستانی که در تهران به دنبال سوره می‌گردند و نمی‌یابند) به قیمت ۲۰ “افغانی”!

راجع به افغانستان مفصل کار کرده‌ایم. و راجع به عراق. منتظر باشید تا مشکلات مالی چاپ و توزیع حل شود. یکی دو ویژه‌نامه دیگر هم آماده داریم. به شرح ایضاً.

یکی از دوستان سوره زنگ زده بود که من مشترک شده ام، آن هم نه یکی ، که چهار تا ولی هنوز برایم نفرستاده اید. دلداری دادیم که ان شاء الله می فرستند و می رسد. گفت : ” آخر من اشتراک سوره را بعنوان کادوی تولد برای دوستانم گرفته بودم. الآن دو هفته از سالگرد تولدشان گذشته است‌!

این هم حکایتی است.

* بعد التحریر سوره، دوره چهارم، شماره ۲۵، تیر ماه ۱۳۸۵

فرستادن یک دیدگاه